Seriale

Belfer sezon 3 - kiedy premiera? Co wiadomo o nowych odcinkach serialu?

Autor Roman Szczepański
Roman Szczepański29.10.20236 min.
 Belfer sezon 3 - kiedy premiera? Co wiadomo o nowych odcinkach serialu?

Belfer to popularny polski serial, który zadebiutował na antenie TVN w 2017 roku. Opowiada on o losach tytułowego nauczyciela chemii granego przez Tomasza Kota, który rozpoczyna pracę w prestiżowym liceum i wikła się w mroczne tajemnice swoich uczniów. Serial spotkał się z bardzo pozytywnym odbiorem widzów, dlatego już po emisji pierwszego sezonu ogłoszono kontynuację produkcji. Wszystko wskazuje na to, że doczekamy się również trzeciej odsłony losów Belfra. Kiedy możemy spodziewać się premiery nowych odcinków? Jakie informacje już się pojawiły? Przedstawiamy wszystko, co wiemy na temat Belfer sezon 3.

Belfer sezon 3 - kiedy premiera serialu?

Niestety na razie nie podano dokładnej daty, kiedy będziemy mogli zobaczyć nowe odcinki Belfra. Twórcy nie zdradzili jeszcze nawet przybliżonego terminu premiery trzeciego sezonu. Wiadomo jednak, że prace nad nowymi epizodami już trwają. Zdjęcia do 3 sezonu mają ruszyć w 2023 roku. Biorąc pod uwagę harmonogram prac nad poprzednimi seriami, można spekulować, że premiera Belfer 3 odbędzie się najwcześniej pod koniec 2023 lub na początku 2024 roku.

Co wiadomo o fabule nowych odcinków Belfra?

Fabuła nowego sezonu jest oczywiście trzymana w tajemnicy. Twórcy na razie nie zdradzili żadnych szczegółów na temat tego, jak potoczą się dalsze losy tytułowego Belfra. Na pewno jednak w nowych odcinkach nie zabraknie kolejnych mrocznych tajemnic uczniów, z którymi będzie musiał się zmierzyć główny bohater. Być może pojawią się nowe wątki obyczajowe i kryminalne. Fani liczą także na rozwinięcie wątków, które zostały zawieszone w poprzednim sezonie serialu.


Czytaj więcej: Nieumarli w Nowym Jorku! Recenzja serialu The Walking Dead: Dead City (2023) - opinie i relacja

Czy w Belferze sezon 3 zobaczymy znanych bohaterów?

Ponieważ fabuła nowego sezonu jest nieznana, na razie trudno powiedzieć, którzy bohaterowie powrócą. Na pewno jednak w roli Belfra ponownie zobaczymy Tomasza Kota, który od początku serialu gra głównego bohatera. Wiele wskazuje na to, że w nowych odcinkach pojawią się także Dobrosława Basaj jako dyrektorka Szkoły Zamojskiej oraz Aleksandra Pisula jako żona Belfra. Czy zobaczymy też ulubionych uczniów chemika? O tym przekonamy się zapewne dopiero po premierze trzeciego sezonu Belfra.

Gdzie będzie można obejrzeć 3 sezon Belfra?

 Belfer sezon 3 - kiedy premiera? Co wiadomo o nowych odcinkach serialu?

Dotychczasowe sezony Belfra emitowane były na antenie TVN. Można więc oczekiwać, że stacja będzie transmitować premierowo również nowe odcinki. Oprócz telewizji serial dostępny jest także na platformie Player.pl. Tam też z pewnością pojawi się Belfer sezon 3 tuż po emisji w TVN. Być może nowe epizody trafią także na Netfliksa, podobnie jak poprzednie serie.

Obsada Belfra - kto powróci w sezonie 3?

Jak już wspomniano, na pewno w roli głównego bohatera zobaczymy ponownie Tomasza Kota. Do swoich ról powinni też powrócić:

 • Dobrosława Basaj jako dyrektor Szkoły Zamojskiej
 • Aleksandra Pisula jako żona Belfra
 • Mateusz Rusin - Maks
 • Marcin Bosak - Marek Zawada
 • Bartosz Gelner jako ojciec Belfra
 • Czy zobaczymy też nowe twarze w trzecim sezonie? Tego dowiemy się zapewne bliżej premiery.

  Ile odcinków będzie liczyć nowy sezon Belfra?

  Na razie nie podano ile dokładnie odcinków zobaczymy w trzecim sezonie Belfra. Poprzednie serie liczyły po 8 epizodów, więc można oczekiwać podobnej liczby. Jednak twórcy mogą zdecydować się na nieco dłuższą serię. Wszystko zależy od scenariusza i tego, ile historii chcą opowiedzieć w nowych odcinkach. Liczba epizodów zostanie zapewne podana bliżej daty premiery.

  Belfer 3 - najnowsze informacje i plotki na temat serialu

  Choć twórcy trzymają szczegóły fabuły w tajemnicy, w mediach co jakiś czas pojawiają się przecieki i plotki na temat nowego sezonu Belfra. Według nieoficjalnych informacji, w nowych odcinkach Tomasz Kot może pojawić się w podwójnej roli - jako Belfer oraz jego brat bliźniak. Pojawiły się też doniesienia, że w serialu zobaczymy wątek romansu Belfra z inną kobietą, co zapoczątkuje kryzys w jego małżeństwie. Na razie są to jednak tylko spekulacje, które przekonamy się czy potwierdzą, gdy zadebiutuje trzeci sezon Belfra.

  Dlaczego warto czekać na nowe odcinki Belfra?

  Mimo że na razie niewiele wiadomo na temat fabuły, z pewnością warto wyczekiwać nowych odcinków, ponieważ:

 • Belfer to jeden z najlepszych i najchętniej oglądanych polskich seriali ostatnich lat
 • Produkcja wyróżnia się ciekawą, wielowątkową fabułą i świetnymi, charyzmatycznymi aktorami
 • Każdy sezon przynosi intrygującą, mroczną intrygę kryminalną
 • Serial porusza ważne problemy społeczne i obyczajowe
 • Fani uwielbiają chemika Belfra i chcą poznać dalsze losy tej postaci
 • Miejmy nadzieję, że twórcy nadal będą zaskakiwać widzów i trzeci sezon Belfra okaże się równie ciekawy i wciągający jak poprzednie serie. Na razie pozostaje uzbroić się w cierpliwość i wyczekiwać nowych informacji o serialu.

  Podsumowanie

  Premiera trzeciego sezonu Belfra z pewnością odbędzie się z wielką pompą i zainteresowaniem widzów. Choć na razie niewiele wiadomo na temat fabuły i obsady nowych odcinków, fani serialu z niecierpliwością wyczekują kolejnej odsłony losów tytułowego nauczyciela chemii. Miejmy nadzieję, że twórcy ponownie zaskoczą nas ciekawą, mroczną intrygą kryminalną i poruszą ważne problemy społeczne. Na pewno warto czekać na premierę Belfra sezon 3!

  Najczęstsze pytania

  Dokładna data premiery nie jest jeszcze znana. Prawdopodobnie nowe odcinki pojawią się pod koniec 2023 lub na początku 2024 roku.

  Belfer sezon 3 będzie emitowany na antenie TVN. Odcinki pojawią się także w serwisie Player.pl oraz być może na platformie Netflix.

  Na pewno powróci Tomasz Kot jako tytułowy Belfer. W serialu wystąpią także m.in. Dobrosława Basaj i Aleksandra Pisula. Czy pojawią się nowi aktorzy - na razie nie jest znane.

  Fabuła trzeciego sezonu jest trzymana w tajemnicy. Pojawią się zapewne nowe mroczne intrygi i tajemnice uczniów Belfra.

  Dokładna liczba epizodów nie jest jeszcze znana. Prawdopodobnie będzie to 8 odcinków, podobnie jak w poprzednich seriach.

  Oceń artykuł

  rating-fill
  rating-fill
  rating-fill
  rating-fill
  rating-outline
  Ocena: 4.00 Liczba głosów: 2

  5 Podobnych Artykułów:

  1. Aktorzy, którzy zmienili się nie do poznania dla roli
  2. Sex Malbork - gorące sceny w średniowiecznym zamku
  3. Ilu centymetrów miała Elżbieta II? Zaskakująco niski wzrost królowej Wielkiej Brytanii
  4. Filmy, które zmieniły sposób kręcenia filmów
  5. Które nagrody są najbardziej prestiżowe dla aktorów?
  Autor Roman Szczepański
  Roman Szczepański

  Jestem Roman i serdecznie witam Was na blogu, gdzie razem odkrywamy fascynujący świat kinematografii, telewizji i recenzji. Od zawsze uwielbiałem spędzać czas przed ekranem i dzielić się swoimi spostrzeżeniami na temat różnych produkcji. 

  Udostępnij post

  Napisz komentarz

  Polecane artykuły